Odborné a poradenské služby
Andrea Šebáková
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
- Obec
- Pčoliné
- Od roku
- 2012
- IČO
- 46 777 199
Andrea Šebáková
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 067 35 Pčoliné
- Na trhu od
- 1. augusta 2012
- IČO
- 46 777 199
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 69.20)
- Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Podnikanie v číslach
- 14
- rokov na trhu
- 2012
- rok vzniku
- 14
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Andrea Šebáková
Andrea Šebáková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Pčoliné. Podniká od 1. augusta 2012.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet podnikania tvorí 14 položiek, napríklad vedenie účtovníctva, maloobchod a veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Andrea Šebáková
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 777 199
- Dátum vzniku
- 1. augusta 2012
- Miesto podnikania
- 067 35 Pčoliné
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-18927
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 69.20)
- Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Andrea Šebáková zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.
-
Vedenie účtovníctva
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iný prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
-
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
- Vedenie účtovníctva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iný prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Andrea Šebáková?
Miesto podnikania je v obci 067 35 Pčoliné.
Čím sa Andrea Šebáková zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedenie účtovníctva; maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
Aké je IČO – Andrea Šebáková?
IČO je 46 777 199.
Odkedy podniká Andrea Šebáková?
Podnikanie začalo 1. augusta 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.